CLEAR SYS

Vaipade ja diivanite keemiline puhastus

химчистка ковров

MIKS ON VAJALIK VAIBA JA DIIVANI KEEMILINE PUHASTUS?

Vaibad ja diivanid on mitte ainult interjööri elemendid, vaid ka kohad, kus koguneb palju tolmu, mustust ja baktereid. Regulaarne keemiline puhastus aitab säilitada mitte ainult kodu puhtust, vaid ka elanike tervist.

Meie professionaalne vaipade ja diivanite keemiline puhastus Tallinnas hõlmab spetsiaalsete puhastusvahendite ja seadmete kasutamist, mis võimaldavad pinnalt eemaldada sügavat mustust. Me kasutame ainult ohutuid ja keskkonnasõbralikke tooteid, mis ei kahjusta tervist ega keskkonda.

Pärast keemilist puhastamist kuivavad vaibad ja diivanid kiiresti ning taastavad täielikult oma algse välimuse ja värvi. Regulaarse keemilise puhastuse abil pikendate oma mööbliesemete eluiga märkimisväärselt ja suurendate kodu hügieenitaset.

Pöörduge meie poole juba täna ja meie professionaalid teevad kõik võimaliku, et teie kodus asuvad vaibad ja diivanid oleksid täiesti puhtad ja värske lõhnaga.

Mida me pakume?

Polstrimööbli ja vaipade keemiline puhastus on suurepärane võimalus värskendada oma kodu või kontori interjööri ja parandada selle hügieenitingimusi. Meie ettevõte pakub professionaalseid polstrimööbli ja vaipade keemilise puhastuse teenuseid kõrgel tasemel.

Tagame meie kogenud spetsialistide väljumise teie koju või kontorisse, kus nad teostavad kvaliteetse keemilise puhastuse, mis hõlmab desinfitseerimist, mustuse ja tolmu eemaldamist ning plekkide eemaldamist. Vaip ja polstrimööbel näevad välja nagu uued ning saate nautida oma kodus või kontoris puhtust ja värskust.

Kasutame ainult professionaalseid keemilisi aineid, mis mitte ainult ei puhasta pinda, vaid ka eemaldavad ebameeldivad lõhnad, mis võivad kinnituda vaipade ja polstrimööbli kiu külge. Seega saate mitte ainult puhta, vaid ka värskendava mööbli ja vaiba.

Lisaks on meie teenused mõistliku hinnaga ja neid saab tellida mis tahes teile sobival ajal. Ärge oodake, kuni mustus ja tolm kogunevad – võtke meiega juba täna ühendust, et saada oma kodus või kontoris ideaalne puhtus ja värskus!

carpet-upholstery-cleaning

KUIDAS ME TÖÖTAME?

Võtke kohe ühendust Clear SYS spetsialistidega ja saage soodne pakkumine teenusele “Korterite ja majade koristamine”!

Vaipade ja diivanite keemiline puhastus

Kulu arvutamiseks kasutage allolevat tagasiside vormi.

VÄLJUMISE MINIMAALNE KULU ON 50 €.

MEIE TEENUSED

KORTERI PUHASTUS

KORTERI PUHASTUS

maja koristamine

MAJA KORISTAMINE

Kontori koristamine

Kontori ja bürooruumide puhastus

PUHASTAMINE PÄRAST REMONTI

мойка окон

AKNAPESU

химчистка ковров

Vaipade ja diivanite keemiline puhastus