CLEAR SYS

Kontori ja bürooruumide puhastus

nrd-c3tNiAb098I-unsplash

MIKS ON KONTORITE JA KONTORIRUUMIDE KORISTAMINE VAJALIK

Tööruumide puhastamine on äritegevuse säilitamiseks hädavajalik. Puhas kontor on mitte ainult esteetiline nauding, vaid ka oluline tegur, mis mõjutab töötajate tervist ja tootlikkust.

Meie ettevõte pakub professionaalset kontoriruumide koristamist, mis aitab luua teie ja teie töötajatele mugavad ja ohutud töötingimused. Kasutame ainult parimat varustust ja tõhusaid puhastusvahendeid, et tagada teie kontoris ideaalne puhtus ja hügieen.

Meie kogenud spetsialistid pööravad iga detaili puhastamisel tähelepanu alates tolmuimejast kuni akende pesemiseni. Pakume ka väljaspool tööaega koristamist, et mitte segada äritegevuse protsesse.

Tellige oma kontori koristamine meilt ja veenduge ise, kui oluline see on teie ettevõtte töö kvaliteedi parandamiseks ja tõhususe suurendamiseks. Garanteerime, et pärast meie koristamist särab teie kontor puhtuse ja värskusega. Pöörduge täna meie poole ja saate laitmatult puhta kontori!

KONTORITE JA BÜROORUUMIDE KORISTAMISE TEENUSED

Soovite, et teie kontor oleks alati ideaalselt puhas ja hooldatud, et saaksite tervitada oma kliente ja töötajaid meeldivas keskkonnas? Siis saame pakkuda teile professionaalseid kontorite koristamise teenuseid!

Meie teenused hõlmavad nii põhjalikku koristust, mis on vajalik kord poole aasta jooksul, kui ka igapäevast koristust, mis võimaldab hoida teie kontori puhtust. Pakume nii kuiva kui ka märgkoristust ning näriliste ja putukate tõrjet, et teie kontor oleks kaitstud.

Meie spetsialistide meeskond pakub täielikku tööde komplekti, mis on suunatud teie kontoris ideaalse puhtuse tagamisele. Eemaldame tolmu kontoritehnika ja avatud pindadelt, peseme uksed ja põrandad, desinfitseerime tualettruumi, puhastame radiaatorid väljastpoolt ning valgusallikad seintel ja põrandal.

Samuti viime teie prügi välja teie konteinerisse ja vastavalt teie soovile asetame musta nõude nõudepesumasinasse ja asetame puhta nõude tagasi.

Lisaks sellele saame vahetada salvrätikud, tualettpaberi ja prügikotid, et teie kontor näeks alati värske ja hooldatud välja.

Usaldage oma kontor meile ja me teeme kõik võimaliku, et luua teile ideaalne puhtus ja mugav töökeskkond teie ja teie töötajate jaoks. Pöörduge meie poole juba täna ja olete rahul meie professionaalsete kontorite koristamise teenustega!

benjamin-child-GWe0dlVD9e0-unsplash

KUIDAS ME TÖÖTAME?

Võtke kohe ühendust Clear SYS spetsialistidega ja saage soodne pakkumine teenusele “KONTORI PUHASTUS”!

BÜROORUUMIDE PUHASTUSKULU

Kontoriruumid
Business standardalates  0,77€ m2

VÄLJUMISE MINIMAALNE KULU ON 30 €.

ÄRISTANDARD – PUHASTAMINE KORD NÄDALAS

Kulu arvutamiseks kasutage allolevat tagasiside vormi.

MEIE TEENUSED

KORTERI PUHASTUS

KORTERI PUHASTUS

maja koristamine

MAJA KORISTAMINE

Kontori koristamine

Kontori ja bürooruumide puhastus

PUHASTAMINE PÄRAST REMONTI

мойка окон

AKNAPESU

химчистка ковров

Vaipade ja diivanite keemiline puhastus